oleg_kozyrev (oleg_kozyrev) wrote,
oleg_kozyrev
oleg_kozyrev

Украинский МИД подставил Украину

Украинский МИД - бестолочи. Это ж надо умудриться исключить из числа коренных народов русских. Глупцы. Это их заявление все усложнит.

РФ аргументує законність референдуму правом народів на самовизначення.

Це право  стосується корінних народів. Станом на сьогодні, в Україні проживає 4 корінні народи, етногенез котрих пов'язаний саме з територією України – українці, кримські татари, караїми, кримчаки, останні три з них походять з території Криму. Решта національних меншин України є діаспорою народів, котрі мають свої етнічні батьківщини чи національні утворення за межами України і, як правило, розсіяні дисперсно серед українців, за винятком угорців, молдаван, румун, болгар, меншою мірою поляків і росіян, котрі мають невеликі ареали компактного проживання на периферії української етнічної території.

Питання, пов’язані з врегулюванням прав корінних народів врегульовані на міжнародному рівні і визначені у Декларації про права корінних народів, прийнятій у 2007 році. Зазначений документ закріплює право корінних народів на гідне життя, збереження і розвиток власної культури та інститутів самоврядування, а також право на розвиток народу у тому напрямі, який він сам визначить найбільш відповідним своїм потребам.

Статтями 3 та 4 Декларації встановлюється, що корінні народи мають право на самовизначення, вільне встановлення свого політичного статусу.

З огляду на це, будь-яка зміна статусу Автономної Республіки Крим без участі та погодження таких змін з його корінним народом – кримськими татарами, є порушенням міжнародного права та законодавства України.
http://mfa.gov.ua/ua/press-center/briefing/1202-brifing-v-mzs


Ну какими надо быть тормозами, чтобы такой текст сейчас выдавать?

Ну как русские не коренные, если они что в Крыму, что на востоке (и западе) Украины со времен Руси изначальной жили?

очень, очень неверный текст. Милитаристы в Кремле только ищут повод. Этот повод весьма серьезный, т.к. это неприятный вызов украинским русским, в т.ч. и коренным.

Украинцы, сделайте так, чтобы тот, кто выпустил этот текст, был уволен.

(кстати, забавно, но в тексте МИДа о Крыме не упомянуты даже греки, которые вообще-то там кучу лет назад жили и основали первые колонии в Крыму)

Tags: Украина
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 69 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →